Trigger out
Trigger in
Trigger out
Trigger in
Trigger out
Trigger in
Trigger out
Trigger in
Fundarkervi
Kunningarkervi
Skrivstovukervi
Tænastukervi

Framskák varð stovnað í 2013 av Sigmundi Mikkelsen og er síðan vaksið seg til at vera leiðandi innan okkara øki á marknaðinum.

Vit arbeiða áhaldandi við at optimera okkara tænastur til vinnuna. Tað er inngrógvið í okkara samleika at gera alt, sum skal til, fyri at kundin fær fulla úrtøku úr teimum tænastum, ið vit bjóða.

Okkara
mannagongd

Vit lurta

Fyrsta stigið er at hoyra um fyritøkuna, so vit vita akkurát, hvørjum tit hava tørv á.

Vit ráðgeva

Við okkara serfrøði kunnu vit veita tykkum tøkni og tænastur, sum kunnu hjálpa tykkum at røkka tykkara endamáli.

Vit seta upp

Tit noyðast ikki at vita nakað um tøknina. Vit seta alt upp fyri tykkum og læra tykkum at brúka hana.

Vit røkja

Tá ið tit eru væl í gongd við nýggju útgerðini, standa vit til reiðar á síðulinjuni við røkt og viðlíkahaldi.

Okkara
toymi

Angutitsiaq Kreutzmann
Angutitsiaq Kreutzmann
Hardware tøkningur
+298 210757angu@framskak.fo
Atli Petersen
Atli Petersen
Rakstrarleiðari
+298 717104atli@framskak.fo
Birgith Lassen
Birgith Lassen
Marknaðarleiðari
+298 283004birgith@framskak.fo
Brandur H. Dalsgarð
Brandur H. Dalsgarð
KT-tøkningur
+298 717100brandur@framskak.fo
Brian Jensen
Brian Jensen
Økisábyrgdari, KT-support
+298 717103brian@framskak.fo
Høgni Lydersen
Høgni Lydersen
Økisábyrgdari, KT-support
+298 556000hogni@framskak.fo
Jonas Gaardlykke Rossum
Jonas Gaardlykke Rossum
Creative Director
+298 717102jonas@framskak.fo
Jákup D. Jensen
Jákup D. Jensen
Økisábyrgdari, Kunningarskíggjar & fundavirksemi
+298 717109jakup@framskak.fo
Niels Christian Nielsen
Niels Christian Nielsen
Umsiting
+298 227699niels@framskak.fo
Pætur Breckman
Pætur Breckman
Økisábyrgdari, skrivstovuútgerð
+298 580200patur@framskak.fo
Rannvá Patursson
Rannvá Patursson
Bókhald
+298717100rannva@framskak.fo
Sigmund Mikkelsen
Sigmund Mikkelsen
Stjóri
+298 717101sigmund@framskak.fo
Tóri Slættalíð
Tóri Slættalíð
Verksetanarleiðari
+298717106tori@framskak.fo
Áki Heinesen Højsted
Áki Heinesen Højsted
KT- og tænastuleiðari
+298 225007aki@framskak.fo