Trigger out
Trigger in
Trigger out
Trigger in
Trigger out
Trigger in
Trigger out
Trigger in
Fundarkervi
Kunningarkervi
Skrivstovukervi
Tænastukervi

Framskák varð stovnað í 2013 av Sigmundi Mikkelsen og er síðan vaksið seg til at vera leiðandi innan okkara øki á marknaðinum.

Vit arbeiða áhaldandi við at optimera okkara tænastur til vinnuna. Tað er inngrógvið í okkara samleika at gera alt, sum skal til, fyri at kundin fær fulla úrtøku úr teimum tænastum, ið vit bjóða.

Okkara
mannagongd

Vit lurta

Fyrsta stigið er at hoyra um fyritøkuna, so vit vita akkurát, hvørjum tit hava tørv á.

Vit ráðgeva

Við okkara serfrøði kunnu vit veita tykkum tøkni og tænastur, sum kunnu hjálpa tykkum at røkka tykkara endamáli.

Vit seta upp

Tit noyðast ikki at vita nakað um tøknina. Vit seta alt upp fyri tykkum og læra tykkum at brúka hana.

Vit røkja

Tá ið tit eru væl í gongd við nýggju útgerðini, standa vit til reiðar á síðulinjuni við røkt og viðlíkahaldi.

Okkara
toymi

Angutitsiaq Kreutzmann
Angutitsiaq Kreutzmann
Tøkningur
+298 210757angu@framskak.fo
Atli Petersen
Atli Petersen
Customer success
+298 717104atli@framskak.fo
Beinta Joensen
Beinta Joensen
Marknaðarføring
+298 717105beinta@framskak.fo
Brian Jensen
Brian Jensen
Tekniskur leiðari
+298 717103brian@framskak.fo
Høgni Lydersen
Høgni Lydersen
Tøkningur
+298 556000hogni@framskak.fo
Jákup D. Jensen
Jákup D. Jensen
Søluráðgevi
+298 717109jakup@framskak.fo
Jóhannes Djurhuus
Jóhannes Djurhuus
KT-lærlingur
+298 616113johannes@framskak.fo
Kenneth Hovgaard
Kenneth Hovgaard
Søluráðgevi
+298 217403kenneth@framskak.fo
Kári Sigvardsen
Kári Sigvardsen
Stjóri
+298 717106kari@framskak.fo
Niels Christian Nielsen
Niels Christian Nielsen
Umsiting
+298 227699niels@framskak.fo
Petur Drangberg Petersen
Petur Drangberg Petersen
Lærlingur/søla
+298 227794petur@framskak.fo
Pætur Breckman
Pætur Breckman
Søluráðgevi
+298 580200patur@framskak.fo
Regin Fjallsbak
Regin Fjallsbak
KT og Tænastuleiðari
+298 214090regin@framskak.fo
Sigmund Mikkelsen
Sigmund Mikkelsen
Stjóri
+298 717101sigmund@framskak.fo